כמה שאלות ניתן לשאול את ChatGPT?

Chat GPT בעברית » שאלות על ChatGPT » כמה שאלות ניתן לשאול את ChatGPT?
נערך לאחרונה בתאריך

כשדובר על ChatGPT, אחת השאלות הנפוצות היא כמה שאלות ניתן לשאול בשעה נתונה ומה הגבלות השימוש. התשובה לשאלה זו אינה פשוטה, מכיוון שהיא תלויה במספר גורמים – במסגרת השיפור הקבוע של הטכנולוגיה, הגבלות ואופציות שיכולות להשתנות מגרסה לגרסה.

גרסת ChatGPT 3, לדוגמה, כוללת הגבלה של עד 3,500 תווים לשאלה אחת. זאת אומרת שניתן לשאול שאלות עם אורך של עד 3,500 תווים, ואם יש צורך בגודל גדול יותר, יידרש לפצל את השאלה למספר שאלות נפרדות.

אולם, עם גרסת ChatGPT 4, המגבלה התעדכנה ונקבעה לעד 50 שאלות במשך ארבע שעות. הגבלה זו הוגנת ומטרתה להבטיח הגבלה של שימוש מוגן ולאפשר חלוקה שווה של המשאבים.

עם זאת, חשוב לציין שההגבלות לא תמיד חלות על כל המשתמשים של ChatGPT. הפעולות, המשאבים והגבלות השימוש עשויות להשתנות לפי מידע עדכני והגרסאות המתקדמות יותר.

למידע נוסף, כאן

Picture of צוות האתר Chat GPT ישראל
צוות האתר Chat GPT ישראל

אנו מאגדים עבורכם את כל התוכן בנושא בינה מלאכותית מבית Open AI במקום אחד ומארחים את הקהילה הגדולה בישראל בנושא Chat GPT באתרינו.

לשיתוף השאלה ברשתות החברתיות:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
כמה שאלות ניתן לשאול את ChatGPT

בוט Chat GPT לשימושך

שאלות נוספות על Chat GPT

אילו הגבלות יש ל־ChatGPT

אילו הגבלות יש ל־ChatGPT?

הגבלות ואתגרים בשימוש ב-ChatGPT השימוש בטכנולוגיית ChatGPT מביא עימו מספר הגבלות ואתגרים שטוב לקחת בחשבון. הנה מספר מהם: 1. הבנת המשמעות המדויקת ה-ChatGPT עשוי לקשור

קרא עוד »
מה ChatGPT לא יכול לעשות

מה ChatGPT לא יכול לעשות?

הטכנולוגיה של ChatGPT מדהימה, אך כמוכן ישנן מגבלות ליכולותיו. כאשר מדובר על ChatGPT, ישנן מספר משימות ושאלות שהוא לא יכול לענות עליהן בצורה המדויקה שאנשים

קרא עוד »
למה ChatGPT נאסר באיטליה

למה ChatGPT נאסר באיטליה?

מדוע ChatGPT חסום באיטליה? המסקנות האחרונות מחדרי הטכנולוגיה מביאות לנו את החדשות המפתיעות: ChatGPT, הצ'אט בוט המתקדם של OpenAI, נאסר לשימוש במדינה הגאה, איטליה. אחרי

קרא עוד »