כמה עדכני הוא ChatGPT?

Chat GPT בעברית » שאלות על ChatGPT » כמה עדכני הוא ChatGPT?
נערך לאחרונה בתאריך

אז מה זה ChatGPT? זהו רובוט שיחה המבוסס על השפה המלאכותית של OpenAI, והושק ב-30 לנובמבר 2022. הוא מבוסס על מודל שפה גדול שנקרא GPT (Generative Pre-trained Transformer), אשר פותח על ידי OpenAI. המודל מסוגל לייצר טקסט בדיוק ובסגנון של טקסט אנושי, והוא מותאם לתגובות דיאלוגיות משום שהוא נבנה בשימוש בלמידת משוב (Reinforcement Learning) עם תגובות אנושיות.

עדכונים ל-ChatGPT בוצעו במהלך הזמן. לדוגמה, במהלך עדכון ב-3 למאי 2023, נוספה אפשרות לשמירת היסטוריית השיחות וליצוא הנתונים מהגדרות האפליקציה. כמו כן, גם תוכנן כי יהיה ניתן לבחור לאן לשלוח את המידע הנתון בכל שיחה שמתנהלת.

בוויקיפדיה נמצא ש-ChatGPT הוא רובוט שיחה מבוסס על המודל של GPT, שנוצר על ידי OpenAI והושק ב-30 לנובמבר 2022. כל המידע של צ'אט GPT עדכני עד התאריך ספטמבר 2021.

עדכוני נתונים ותגובות של משתמשים ברחבי העולם ניתן למצוא בכתבות כאן ו-כאן. עדכוני השיפורים בשירות מופיעים כאן והפיצ'רים הנוספים ב-GPT-4 נמצאים כאן.

Picture of צוות האתר Chat GPT ישראל
צוות האתר Chat GPT ישראל

אנו מאגדים עבורכם את כל התוכן בנושא בינה מלאכותית מבית Open AI במקום אחד ומארחים את הקהילה הגדולה בישראל בנושא Chat GPT באתרינו.

לשיתוף השאלה ברשתות החברתיות:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
כמה עדכני הוא ChatGPT

בוט Chat GPT לשימושך

שאלות נוספות על Chat GPT

כיצד לחסום את ChatGPT

כיצד לחסום את ChatGPT?

בימים אלו, ChatGPT וטכנולוגיות הבינה המלאכותית יוצרות דיונים מרתקים בכל רחבי העולם. אפשרות לחסום את הגישה ל-ChatGPT היא אפשרות שמשתמשים בה לעיתים כדי לשמור על

קרא עוד »
אילו משרות יחליף ChatGPT

אילו משרות יחליף ChatGPT?

הטכנולוגיה המתקדמת של ChatGPT יכולה לגרום לשינויים בעולם העבודה, כאשר חלק מהתפקידים עשויים להתחלף על ידי המודל החכם הזה. הנה מספר תפקידים ש-ChatGPT עשוי להחליף

קרא עוד »