אתר זה מתחייב להגן על הפרטיות של מבקריו ומשתמשיו ומציע מדיניות פרטיות זו כדי להסביר איך אנו אוספים, משתמשים במידע ומגן על המידע הזה.

איסוף מידע

אנו אוספים מידע בזמן שמבקרים נכנסים לאתר ומשתמשים בו. זה כולל מידע כמו כתובת ה-IP של המחשב שלך, סוג הדפדפן שאתה משתמש בו והדפים שאתה מבקר בהם. אנו נוכל גם לאסוף מידע אישי אם תספק אותו כחלק מהזמנת מוצרים או חומרים פרסומיים.

שימוש במידע

אנו משתמשים במידע כדי לספק למבקרים חווית משתמש מיטבית ולפעול את האתר. המידע שאנו אוספים יכול לשמש גם לשיווק ולפיתוח האתר.

הגנה על המידע

אנו נגן על המידע שאנו אוספים באמצעות שימוש בכלי אבטחה ותהליכי אבטחה רלוונטיים ונוהלים להגנה על המידע הזה. כמו כן, אנו מספקים גישה למידע רק לעובדים ובעלי מקצוע שלנו שצריכים לגשת אליו במטרה לפעול את האתר.

שינויים למדיניות פרטיות

המדיניות הזו עשויה להשתנות מעת לעת והשינויים יפורסמו על ידי עדכון זה. אם אתה משתמש באתר שלנו לאחר שהמדיניות הזו השתנתה, זה מהווה הסכמה שלך למדיניות המעודכנת.

פרטי יצירת קשר

אם יש לך שאלות או תלונות על מדיניות הפרטיות שלנו או על השימוש שלנו במידע אישי, נשמע לשמוע ממך. נא ליצור קשר דרך דף הצור קשר של האתר.

סיום

תודה על שימושך באתר שלנו ועל אמון שלך במדיניות הפרטיות שלנו. אנו מתחייבים להגן על הפרטיות של משתמשינו ולספק להם חוויה משתמש מיטבית על האתר שלנו. אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות הזו בקפידה ולא להסכים להשתמש באתר אם אתה לא מסכים עם תנאי המדיניות הזו.